• Merkez: Gebze / KOCAELİ

  • Cep 0542 627 38 42

  • Email: aliihsanoksuz@hotmail.com

Asansörlü Taşıma

Siz değerli müşterilerimize yıllardır oldukça profesyonel bir şekilde asansörlü taşıma hizmetlerimizi takdim ediyor ve bu hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınıza hiçbir şekilde çeşitli zararlar getirmeden taşınmalarını sağlıyoruz. Sizlere bu güne kadar sunmuş olduğumuz profesyonel hizmetlerimiz ile bu sektörde ne kadar kaliteli ve ne kadar lider bir firma olduğumuzu ispatlamış bulunmaktayız ki bu ispatı da günümüzdeki çeşitli nakliyecilik firmaları kolay bir şekilde sağlayamazlar.

asanssörlü taşıma

Asansörlü Taşıma

Sizlere takdim etmiş olduğumuz bu hizmetlerimiz vasıtası ile oldukça ekonomik fiyatlar sunuyor ve sunmuş olduğumuz ekonomik fiyatlar ile günümüz de hiçbir ailenin cebini yakmadan %100 müşteri memnuniyetli hizmetlerimizi takdim ediyoruz. Asansörlü taşıma günümüz de nakliye firmaları tarafınca çokta tercih edilmeyen bir uygulama olsa da bizler bu uygulamayı her zaman tercih ediyoruz. Bu uygulama sayesinde sizlerin eşyalarını hem hızlı bir şekilde hem de en az iş yükü ile taşıyor ve bu saye de sizleri her daim memnun ediyoruz.

Gebze Asansörlü Taşıma

Eşyalarınız ne kadar ağır olursalar olsunlar. Sizlere sunmuş olduğumuz Asansörlü taşıma hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın yoğunluğu, ağırlığı veya hacmi hiç fark yaratmıyor. Bu saye de eşyalarınızın cinsi ne olursa olsun büyük uğraşlar ile evinize yerleştirmiş olduğunuz bu eşyalarınızı en az iş yükü ile en hızlı şekilde aracımıza yüklüyor ve yeni evinize en hızlı şekilde taşıyoruz.

Asansörlü taşıma ve nakliyecilik hizmetlerinde bugün gelinen başarı noktasında firmamızın payının fazla olduğu, bu sektörde marka ve kalite olarak sunulan hizmetteki özgüvenin kazanılması işini önemseyen tecrübeli personellerimiz tarafından belgelenmiştir.