• Merkez: Gebze / KOCAELİ

  • Cep 0542 627 38 42

  • Email: aliihsanoksuz@hotmail.com

Depolama

Kurum, işletme, ofis, mağaza ya da konut eşyalarının bulundukları yerden mevcut durumları ve şekilleri ile alınarak, yeni yerlerine götürülünceye kadar belirli zaman dilimlerinde kapalı alanlarda muhafaza edilmesi işlemi, depolama olarak görülmektedir. Depolama hizmetlerinde maksat, eşyaların yeni yerlerine gidene kadar güvenli bir şekilde ve hasar görmeyecek seviyede emanete alınmasıdır. İşletmemiz aldığı olağan üstü tedbirler ve nitelikli depoları sayesinde, eşyalarınızın emanete alınma işlemlerini en kaliteli ve en titiz biçimde yerine getiren ayrıcalıklı bir firmadır. Değerli ihtiyaç sahiplerinin bu ayrıcalıklardan yararlanmak için yapması gereken tek şey, firmamız ile irtibata geçmekten ibarettir.

eşya depolama

Depolama

İşletmemiz depolama hizmetlerinde kendisine ait depoları ile ihtiyaçlara cevap vermektedir. Depolarımız kapalı alan olarak tabir edilen prefabrik veya betonarme depolar ya da konteynır olarak ifade edilen daha küçük hacimli depolardan meydana gelmektedir. Her bir depolama alanımızın amacı, eşyalarınızın mevcut durumları ile korunmasını sağlamaktır. Depolarımız yeterli seviyede havalandırılmakta, eşyalarınız depo içerisine uygun teknikler ile istiflenmekte ve yapılan ilaçlama neticesinde zararlı canlıların depo içerisinde bulunmasına müsaade edilmemektedir. Ayrıca güneş ışığı, kar ve yağmur gibi doğal etkenlerin eşyalarınız üzerinde hasar meydana getirmesi ihtimali de ortadan kaldırılmaktadır.

Depolama

İşletmemiz sunduğu depolama hizmetlerinde güvenlik ilkesini özellik ile ön planda tutmaktadır. 24 saat boyunca gözetim altında tutulan depolarımızdan herhangi bir eşyanın kaybolması ya da diğer tabiri ile çalınması mümkün değildir. Eşya güvenliğinin müşteri güvenliği anlamına geldiğini bilen tek firmayız.