• Merkez: Gebze / KOCAELİ

  • Cep 0542 627 38 42

  • Email: aliihsanoksuz@hotmail.com

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma hizmetlerikonusunda küçük ya da büyük her firma için özel çözümler üretmeye devam ediyoruz.Yeni kurumsal nakliye faaliyetlerimiz sayesinde yeni ofislerinize sorunsuz bir biçimde taşıma gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal taşıma hizmetlerinde her zaman daima müşterilerin memnuniyetini önemsiyoruz. Taşıma hizmetlerinde verdiğimiz hizmetleri bir adım ileri taşımak için kendimizi geliştiriyoruz.Taşıma konusunda firmamıztüm belgelere sahiptir.İnternet adresimizden dilerseniz taşıma belgelerimize bakabilirsiniz.Türkiye’de taşımacılık hizmetleri tam olarak kurumsal hale gelmemesinden dolayı bu işi hakkıyla yapan çok az firma yer almaktadır.Bu nedenle pek çok firmaşikâyetalmaktadır.

kurumsal taşıma

Kurumsal Taşıma

Kurumsal taşıma durumu stresli ve masraflı görülmektedir.Taşınma konusundaprofesyonel bir firma ile bu işi yapmanız durumunda taşıma uygulaması sandığınızdan daha rahat olmaktadır.Kendi başınıza taşınmaya karar verirseniz bu durum başınızın daha da ağrımasına yol açacaktır.Profesyonel firmalar eşyalarınızı grup halinde oluşturarak taşımaya hazır duruma getirmektedir.Bunun nedeni farklı eşyaları aynı grup içerisinde paketlemetaşınma işini zor duruma getirebilir.Bu nedenle gurup türüne göre paketleme işlemi yapmak son derece önemlidir.

Kurumsal Taşıma

Ev taşıması sırasında ilk olarak iş eşyaları türüne ve boyutuna göre grup haline getirilmesi gerekir.Uzmanbir firma ile kurumsal taşıma işi yapmanız durumundaeşyalarınız kırılmadan güvenilir bir şekilde adreslerinize ulaştırılmaktadır.Eğitimlipersonel eşyalarınızı gerektiği gibi gruplandırarakeşyaları sırası ile taşımaktadır.