• Merkez: Gebze / KOCAELİ

  • Cep 0542 627 38 42

  • Email: aliihsanoksuz@hotmail.com

Ofis Taşımacılığı

Taşıma durumuna göre nakliye ücretler değişim göstermektedir. Firmamız sahip olduğu eksper hizmeti sayesinde ofis taşımacılığı sırasında fiyatı önceden sizlere verebilmektedir. Bu sayede bütçenize en uygun taşıma hizmetine erişebilirsiniz. Taşıma konusunda sahip olduğumuz özel araçlarımızı sizlere tahsis ediyoruz.Ofis taşımacılığı gerçekleştirenfirmamız sunmuş olduğu kaliteli hizmeti ile beraber şehir içi ve şehirlerarası nakliyat uygulamalarında dasizlere en güvenilir hizmetleri verebilmektedir. Firmamız taşıma uygulaması içerisinde yer alan eşyalarınıza her durumda kaliteli bir şekilde paketleme işlemi yapabilmektedir.

ofis taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Nakliyat şirketimiz içerisinde bulunan her eşyanız için ayrı bir paketle işi yapabilmektedir. Bu sayede eşyalarınızın eksik ya da karışık olarak adreslere taşınması tam olarak engellenebilmektedir. Firmamız taşıma öncesindefiyat aralığını belirlemek içinbu konuda uzman olan eksperinigöndermektedir. Eksperlerimiz nakliyat ücreti konusunda müşteriyi bilgilendirmektedir. Taşımacılık işlemlerinde her zaman uzman firmalarla çalışmanız gerekir. Profesyonel olmayan merdiven altı nakliye firmaları eşyalarınızın düzensiz olarak taşınmasına neden olabilmektedir.Ofis taşımacılığı işlemlerinde uzman personeli ile beraberhasar durumunun tamamen önüne geçebiliyoruz.

Ofis Taşımacılığı

Firmamız taşıma sırasında sahip olduğunuz eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır. Sigorta kapsamı altına alınan eşyalarınıza taşıma sırasında ortaya çıkabilecek eşya zararları eksiksiz bir şekilde şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Ofis taşımacılığı nı sizlerle bir araya getirenfirmamız nakliye işinde kalitesini her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.