Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma firması şehir hayatının getirdiği durumlardan biri olan yüksek katlı binalarda taşıma yükünü hafifletmiştir. Bu evden eve taşıma sistemi evinizden alınan eşyaların, asansör sistemli makineler ile araca daha sonrada istenilen adrese taşıma işlemidir. Bu sistem oldukça moderndir ve güvenlidir. İşçi ile taşınan eşyalar insan kaynaklı hatalara maruz kalabilir fakat bu sistem mekanik olduğu için hata yapmaz ve eşyalarınız zarar görmez.

asanssörlü taşıma

Asansörlü Evden Eve Taşıma

Gebze asansörlü taşııma, taşınma talebi doğrultusunda evinize önce ekspertiz ekibi gönderilir ve evinizin ve eşyalarınızın analizi yapılır. Bu taşınma sisteminin birçok avantajı vardır. Örneğin binanın içinden paldır küldür eşyalar inmez ve gürültü oluşmadığı için komşularınız rahatsız olmaz. Eşyalar evden seri bir şekilde indirilir. Asansör sistemleri iki çeşittir. Kurmalı tip asansör sistemleri ve araç üstü asansör sistemleri mevcuttur.

Kurmalı tip asansör 200 kg ağırlıklı eşyaları tek seferde taşıyabilir, en fazla 5 kata kadar çıkabilir, taşınılacak eve operatör yardımıyla bağlanır, kurulumu 30-45 dakika sürer, taşınabilir ve bahçeye kurulabilir seyyardır. Araç üstü asansör sistemleri daha gelişmiştir.

Gebze Asansörlü Taşıma

300 kg ağırlıklı eşyaları tek seferde taşır, 12 kat çıkabilir, çalışan işçi sayısı azdır ve bu sistem için evin cephesi otopark veya yola bakmalıdır çünkü asansör sistemi aracın üzerinde gezmek zorundadır. Asansörlü, nakliyat oldukça hızlı ve ekonomiktir.

Asansörlü taşıma için bazı şartlar vardır. Bunlardan bazıları evinizin konumu, zeminin düzgünlüğü, pencere veya balkonun eşya boyutları ile uyumlu olması ve eşyaların boyutunun abartı büyük olmaması gerekir.

evden eve nakliyat esenyalı evden eve nakliyat üsküdar evden eve nakliyat